قالیشویی در لشگرآباد

خدمات قالیشویی لشگرآباد

قالیشویی یک فرآیند مهم و ضروری در نگهداری و تمیزی فرش‌ها است. فرش‌ها با گذر زمان، می‌توانند کثیف و پر از گرد و غبار شوند که این می‌تواند باعث آسیب دیدن به بافت فرش و عمر مفید آن کاهش یابد.  قالیشویی در لشگرآباد به عنوان یکی از راه‌های مراقبت از فرش، بازسازی آن‌ها و حفظ ظاهر جذاب و تمیز آن‌ها شناخته شده است.

قبل از شروع به قالیشویی، نیاز است که انواع فرش و مواد استفاده شده در آن‌ها شناسایی کنیم تا از استفاده از مواد شیمیایی نامناسب جلوگیری کنید. چون امروزه برخی شرکت های قالیشویی هستند که با استفاده از روش های غیر اصولی و مواد پاک کننده نامناسب اقدام به شستشوی فرش های میکنند که همین باعث آسیب رساندن به بافت و از بین رفتن رنگ آن میشود. همچنین، بعد از شستشوی فرش باید این اطمینان برای شما حاصل شود که فرش به خوبی خشک شده است تا از نشر بوی نامطبوع و پوسیدگی فرش جلوگیری کنید.

نحوه شستشوی فرش در قالیشویی لشگرآباد

روش‌های مختلفی برای شستشوی فرش در قالیشویی لشگرآباد وجود دارد که هریک بر اساس نوع فرش و درجه کثیفی آن صورت میگیرد. قالیشویی کردان ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در کارخانه قالیشویی سهیلیه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید. برخی از روش‌های معمول قالیشویی عبارتند از:

قالیشویی با دست

این روش شامل قرار دادن فرش درون یک حوض بزرگ آب است که با مواد شوینده و شامپوی فرش پر شده است. سپس کارکران با استفاده از دست و برس فرش مد نظر را شستشو میکنند.

قالیشویی با دستگاه های مخصوص فرش شویی

در این روش، با استفاده از دستگاه قالیشویی از مواد شوینده و آب فشار قوی استفاده می‌شود تا فرش بخوبی شسته شود. این روش باعث می‌شود که فرش به خوبی شسته شود و زمانی کمتری برای خشک شدن آن نیاز باشد. همچنین بعد از شسته شدن فرش آنرا با دستگاه های مخصوص خشک کن بخوبی خشک میکنند. با ما همره باشید در ادامه مقاله در مورد نحوه پاک کردن لکه های مختلف بر روی فرش اطلاعات مفیدی را ارائه خواهیم داد. قالیشویی در کمالشهر زیر نظر کارخانه قالیشویی سهیلیه می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

خدمات قالیشویی در لشگرآباد
خدمات قالیشویی در لشگرآباد

نحوه پاک کردن لکه های نوشابه، لکه های خون و لکه های روغن را از روی فرش 

بعد از چای می توان لکه ایجاد شده از نوشابه را دومین گزینه ای که برایمان زیاد پیش می آید معرفی کنیم. نحوه تمیز کردن لکه های سودا در صورتی که تازه ایجاد شده باشند بسیار آسان است. پس از جمع آوری نوشیدنی ریخته شده با قاشق، کافی است با یک پارچه نخی خشک، لکه را کاملا تمیز کنید. به یاد داشته باشید که این کار را به گونه ای انجام ندهید که اندازه لکه افزایش یابد. 

سپس روی لکه را با آب سرد اسپری کنید و دوباره با یک پارچه خشک آن را تمیز کنید، تا زمانی که لکه کاملا پاک شود ادامه دهید. اما اگر لکه شما قدیمی است، کار شما کمی سخت تر است. برای تمیز کردن آن، 1 قاشق غذاخوری مایع ظرفشویی و 1 لیوان آب گرم را در قوطی بریزید و روی لکه اسپری کنید و پس از تمیز کردن لکه، محل را با دستمال خشک خشک کنید. برای دریافت خدمات قالیشویی در افشاریه با کارخانه قالیشویی سهیلیه در ارتباط باشید. کارخانه قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی در افشاریه می باشد.

نحوه پاکردن لکه های خون را از روی فرش 

برای از بین بردن لکه خون از روی فرش اگر لکه شما تازه است ابتدا سعی کنید با فشار دادن یک پارچه تمیز روی لکه تا حد امکان خون از فرش جمع آوری کنید. سعی کنید از کناره های لکه شروع کنید و به سمت مرکز حرکت کنید تا از پخش شدن آن جلوگیری کنید. از مالش لکه خودداری کنید زیرا این کار فقط لکه شما را بیشتر پخش می کند و کار شما را سخت تر می کند.

در مرحله بعد سعی کنید لکه خود را با اسپری آب سرد مرطوب کرده و سپس با یک پارچه تمیز خشک کنید. این کار را تا زمانی که لکه خون خیس شما کاملا پاک شود ادامه دهید. اگر پس از انجام این کار باز هم لکه از بین نرفت، مقداری نمک به آب سرد اضافه کنید تا به صورت خمیر درآید. سپس خمیر را روی لکه بمالید و پس از چند دقیقه آن را با یک پارچه تمیز پاک کنید. 

پس از تمیز کردن لکه، حتما محل را با جاروبرقی تمیز کنید تا نمک های باقی مانده جمع شود. باقی ماندن نمک روی فرش ممکن است ممکن است به الیاف فرش دستباف یا ماشینی شما آسیب برساند. کارخانه قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی در شهر جدید هشتگرد می باشد. جهت دریافت خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد با ما در تماس باشید.

قیمت قالیشویی در لشگرآباد
قیمت قالیشویی در لشگرآباد

نحوه پاک کردن لکه های روغن از روی فرش 

تمیز کردن لکه های روغن از روی فرش کمی سخت تر است زیرا اگر دقت کنید لکه های چربی و روغن حالت چسبندگی آزاردهنده ای دارند. در ابتدا سعی کنید با گذاشتن یک پارچه تمیز روی فرش و فشار دادن آن تا حد امکان روغن جمع آوری کنید.

در مرحله بعد به حلال های رنگی موجود در بازار نیاز دارید. یک پا را 3 بار در پارافین گرم فرو کنید و بین لایه ها مکث کنید تا خشک شوند. در مرحله آخر مقداری نشاسته ذرت یا جوش شیرین روی قسمتی که دارای لکه روغن است بریزید و سپس با استفاده از یک مسواک نرم قدیمی لکه را با نشاسته ذرت یا جوش شیرین پاک کنید و در پایان کار لکه را جاروبرقی بکشید. جارو بزنید تا این مواد را از روی فرش جمع کنید. برای دریافت خدمات قالیشویی هشتگرد با کارخانه قالیشویی سهیلیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی سهیلیه یکی از بهترین قالیشویی ها در هشتگرد می باشد.

البته می توانید این کار را با استفاده از مایع ظرفشویی نیز انجام دهید، کافی است مقداری آب را با چند قطره مایع ظرفشویی در یک سطل مخلوط کنید، سپس قسمت هایی را که چرب هستند بریزید و با برس و لکه همه قسمت ها را تمیز کنید. و شستشوی فرش را تمام کنید. در صورتی که لکه هایی بجای مانده بر روی فرش سخت شده است و خود شما نمی توانید اقدام به از بین بردن آنها بکنید میتوانید از خدمات قالیشویی در لشگرآباد بهره مند شوید.

این شرکت با استفاده از دستگاهای اتوماتیک و مواد شوینده طبیعی که به بافت و رنگ فرش آسیبی نمیرسانند ابتدا لکه های سخت را بخوبی از روی فرش محو میکنند و سپس با استفاده از دستگاهای مخصوص بخوبی آنرا شستشو میدهند. قالیشویی سنقرآباد زیر نظر کارخانه قالیشویی سهیلیه ارائه دهنده خدمات قالیشویی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

ویژگی های قالیشویی در لشگرآباد
ویژگی های قالیشویی در لشگرآباد

قیمت قالیشویی در لشگرآباد

قالیشویی لشگرآباد با انجام تمام خدمات مربوط به فرش ماشینی و دستبافت و شستشوی مبلمان به صورت کاملا تخصصی با بهترین قیمت با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان به همراه سال ها تجربه در خدمت همشهریان عزیز است. برای اطلاع از هزینه قالیشویی لشگرآباد می توانید با کارخانه قالیشویی سهیلیه تماس بگیرید.

ویژگی های قالیشویی در لشگرآباد

تجهیزات حرفه ای

قالیشویی ها باید دارای تجهیزات حرفه ای و مدرن برای شستشو و نظافت فرش ها باشند.

کارکنان ماهر

کارکنان قالیشویی باید دارای تجربه و مهارت لازم در زمینه شستشو و نظافت فرش باشند.

استفاده از مواد شوینده مناسب

قالیشویی ها باید از مواد شوینده مناسب استفاده کنند تا فرش ها را به صورت کامل شستشو داده و آلودگی های روی آن را پاک کنند.

خدمات تخصصی

قالیشویی ها باید خدمات تخصصی مانند پاکسازی لکه، جذب بو، جلوگیری از پژمردگی فرش و … را ارائه دهند.

استفاده از تجهیزات حفاظت فرش

قالیشویی ها بايد از تجهيزات حفاظت فرش مانند پوشش‌هاي محافظ، پد‌هاي ضد لغزش و … استفاده کنند تا فرش ها را در برابر خطرات مختلفی مانند خوردگی، ساییدگی و … حفاظت کنند.

قیمت مناسب

قالیشویی ها باید قیمت مناسب و عادلانه ارائه دهند تا مشتریان به رضایت کامل برسند.

خدمات پس از فروش

قالیشویی ها بايد خدمات پس از فروش مناسب را نيز به مشتريان خود ارائه دهند تا در صورت نارضایتی يا هرگونه مشکل، به آسانی با آن ها در تماس باشند. قالیشویی در هیو زیر نظر کارخانه قالیشویی سهیلیه ارائه دهنده خدمات پس از فروش می باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

بهترین قالیشویی در لشگرآباد کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی در لشگرآباد می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

نحوه شستشوی فرش در قالیشویی لشگرآباد به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از نحوه شستشوی فرش در قالیشویی لشگرآباد با کارخانه قالیشویی سهیلیه تماس بگیرید.

5/5 - (6 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بهنوش حقبین

لکه روغن پاک کردنش خیلی سخته.فرش آشپزخانه من به خاطر ریختن روغن یک قسمتش لک شد هرچی شستم مثل قبل نشد. آخر قالیشویی سهیلیه زنگ زدم فرشها را برای شستشو دادم.