قالیشویی در افشاریه

خدمات قالیشویی افشاریه

شستن فرش های یکی از معضلاتی است که اکثر خانم های خانه دار قبل عید و اواخر تابستون با آن مواجه میشوند و برای تمیز نگه داشتن فرش های خود دست به هر اقدامی میکنند. قالیشویی یکی از خدمات مرتبط با تمیزکاری است که به صورت حرفه‌ای در بسیاری از شهرها در سراسر جهان ارائه می‌شود. هدف اصلی قالیشویی در افشاریه، شستشوی قالی و فرش به صورت حرفه‌ای و با استفاده از تجهیزات و مواد شوینده مناسب، به منظور حفظ زیبایی، طول عمر و سلامت قالی یا فرش است. با ما همراه باشید در ادامه مقاله به برخی از مهمترین موارد مرتبط با قالیشویی و تکنیک‌های مختلف آن پرداخته خواهد شد.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی افشاریه

تعیین نوع جنس قالی یا فرش

قبل از شروع به شستشوی قالی یا فرش، باید نوع و جنس آن را تعیین کرد. به دلیل اینکه مواد شوینده مورد استفاده برای هر نوع قالی یا فرش ممکن است متفاوت باشد، شناسایی نوع آن بسیار مهم است. قالیشویی کردان زیر نظر کارخانه قالیشویی سهیلیه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در تماس باشید.

تهیه مواد شوینده مناسب با جنس فرش

استفاده از مواد شوینده مناسب برای هر نوع قالی یا فرش، به عنوان یکی از مهمترین عوامل موفقیت در قالیشویی محسوب می‌شود. برخی از مواد شوینده معمول شامل صابون مایع، شوینده خاص برای قالی و فرش، یا مواد شیمیایی خاصی هستند که برای حذف لکه‌های سخت بر روی فرش مناسب هستند.

شستشوی فرش

شستشوی فرش می‌تواند به صورت دستی یا با استفاده از تجهیزات مخصوص شستشوی خشک انجام شود. در شستشوی دستی، ابتدا قالی با استفاده از مواد شوینده خاص شسته می‌شود و سپس با آب شسته می‌شود تا مواد شوینده به طور کامل حذف شود. در شستشوی بخار قالیشویی در افشاریه  از دستگاه های بخاری شویی برای تمیز کردن قالی استفاده میشود. با استفاده از این دستگاه سخت ترین لکه هایی که بر روی فرش وجود دارد بخوبی تمیز میشوند. قالیشویی در کمالشهر یکی از شعب کارخانه قالیشویی سهیلیه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما در ارتباط باشید.

خدمات قالیشویی در افشاریه
خدمات قالیشویی در افشاریه

نحوه پاک کردن لکه های ادرار، لاک ناخن و لکه جوهر از روی فرش

نحوه پاک کردن لکه بجای مانده از ادرار از روی فرش

یکی از رایج ترین مشکلات به خصوص برای زوج های جوان و خانواده های دارای نوزاد، پاک کردن لکه ادرار از روی فرش است. برای تمیز کردن ادرار، علاوه بر پاکسازی، باید از ترکیبی استفاده کنید که بوی بد ادرار را از بین ببرد.

برای این کار توصیه می کنیم از مخلوط آب، وایتکس، سرکه سفید و مقداری شامپو فرش استفاده کنید. پس از پاکسازی اولیه ادرار با یک پارچه تمیز کافی است این 4 ماده را با هم مخلوط کرده و روی لکه مورد نظر بمالید تا فرش شما کاملا لکه دار شود. پس از اتمام، محل را با یک پارچه تمیز خشک کنید و اجازه دهید فرش شما خشک شود. اگر با استفاده از ترکیب فوق هنوز لکه هایی روی فرش خود دارید، می توانید از پراکسید هیدروژن برای از بین بردن بقایای ادرار استفاده کنید. جهت دریافت خدمات قالیشویی در چهارباغ با کارخانه قالیشویی سهیلیه تماس بگیرید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

نحوه پاک کردن لاک ناخن را از روی فرش 

مورد بعدی که می خواهیم با هم بررسی کنیم، تمیز کردن لاک ناخن از فرش های دستباف و ماشینی است. برای این کار ابتدا سعی کنید تا حد امکان با استفاده از یک قاشق کوچک لاک را از روی فرش جمع کنید. در مرحله بعد با استفاده از یک پارچه تمیز باقیمانده لاک را با ضربه زدن روی پارچه از روی فرش جمع کنید. برای دریافت خدمات قالیشویی در لشگرآباد با کارخانه قالیشویی سهیلیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی سهیلیه ارائه دهنده خدمات قالیشویی در لشگرآباد می باشد.

پس از انجام مراحل اولیه، به یک پاک کننده مناسب نیاز دارید. لاک های پاک کننده بدون استون بهترین گزینه برای این کار هستند. فقط قبل از استفاده حتما قسمتی از فرش را کمی امتحان کنید تا به رنگ فرش شما آسیبی وارد نشود. این کار را روی قسمتی از فرش که زیاد به چشم نمی آید انجام دهید. رنگ برخی از فرش ها مصنوعی و ضعیف است و ممکن است با استفاده از این ماده از بین برود.

در مرحله آخر، یک پارچه تمیز را به لاک تمیزکننده یا پاک کننده دیگر آغشته کنید و روی لکه فرش ضربه بزنید تا لکه کاملا پاک شود. فراموش نکنید که لاک پاک کن را مستقیماً روی فرش بریزید، زیرا ممکن است به الیاف فرش شما آسیب برساند. اگر لاک روی فرش شما خشک است، برای پاک کردن لکه فرش می توانید با قیچی سطح فرشی را که لاک روی آن ریخته شده است، به شرطی که آسیبی به فرش وارد نشود، جدا کنید.

نحوه پاک کردن لکه جوهر از روی فرش

تمیز کردن لکه جوهر کار بسیار حساسی است و زمان تمیز کردن نادرست می تواند میزان لکه ها را به شکل خاصی افزایش دهد، به خصوص اگر لکه روی قسمت سفید فرش شما باشد. برای پاک کردن لکه جوهر از روی فرش، ابتدا یک حوله نخی را روی لکه جوهر فرش قرار دهید تا مقداری جوهر جذب شود. به هیچ وجه پارچه را لکه نگیرید. (بدتر میشود).

سپس مقدار کمی شامپو بچه را روی لکه بریزید و بعد از چند دقیقه یک حوله مرطوب با آب گرم روی آن قرار دهید. در نهایت مقداری آب گرم روی لکه بریزید و با یک حوله تمیز دیگر لکه باقی مانده روی فرش را پاک کنید. در صورتی که با استفاده از روش های بالا موفق نشدید که این لکه ها را تمیز کنید میتوانید از خدمات قالیشویی در افشاریه استفاده کنید. نحوه پاک کردن لکه جوهر از روی فرش و مبل یکی از مقالات سایت قالیشویی سهیلیه می باشد که پیشنهاد می کنیم این مقاله را مطالعه کنید.

هزینه قالیشویی در افشاریه
هزینه قالیشویی در افشاریه

قالیشویی در افشاریه

شرکت های قالیشویی امروزه به عنوان یکی از فعالیت‌های مهم در صنعت خدمات خانگی، در زمینه تمیز کردن و شستشوی فرش و موکت‌ها فعالیت میکنند.. در این فرآیند، قالیشویی در افشاریه با استفاده از تجهیزات و مواد شوینده مناسب، قادر به حذف آلودگی‌ها، لکه‌های مختلف بر روی فرش و موکت‌ها می باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد با کارخانه قالیشویی سهیلیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی در شهر جدید هشتگرد می باشد.

اهمیت شستشوی فرش در قالیشویی افشاریه

  • تمیزی و بهداشت: شستشوی منظم فرش و موکت‌ها نه تنها باعث حفظ تمیزی و زیبایی آن‌ها می‌شود، بلکه در عین حال موجب حفظ بهداشت و کنترل شیوع بیماری‌ها و عفونت‌ها نیز می‌شود.
  • افزایش طول عمر فرش: شستشوی منظم فرش و موکت‌ها می‌تواند باعث افزایش عمر آن‌ها شود. زیرا آلودگی‌ها و لکه‌های روی فرش و موکت‌ها می‌توانند باعث خرابی آن‌ها شوند و در نهایت باعث کاهش عمر آن‌ها خواهند شد.
  • بهبود کیفیت هوا: قالیشویی در افشاریه باعث حذف آلودگی‌ها و گرد و خاک موجود در فرش و موکت‌ها می‌شود و در نتیجه باعث بهبود کیفیت هوای داخلی محیط می‌شود.
  • افزایش زیبایی و جذابیت: فرش و موکت‌ها به عنوان یکی از مهمترین قسمت‌های دکوراسیون داخلی منزل، افزایش زیبایی و جذابیت منزل را تضمین می‌کنند.

هزینه قالیشویی در افشاریه

قالیشویی افشاریه با انجام تمام خدمات مربوط به فرش ماشینی و دستبافت و شستشوی مبلمان به صورت کاملا تخصصی با بهترین قیمت با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان به همراه سال ها تجربه در خدمت همشهریان عزیز است. برای اطلاع دقیق از قیمت و هزینه خدمات قالیشویی در افشاریه با کارخانه قالیشویی سهیلیه تماس بگیرید.

بهترین قالیشویی در افشاریه کدام قالیشویی می باشد؟

کارخانه قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی در افشاریه می باشد. برای دریافت خدمات قالیشویی با ما تماس بگیرید.

مراحل شستشوی فرش در قالیشویی افشاریه به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از مراحل شستشوی فرش در قالیشویی افشاریه با این مقاله از قالیشویی سهیلیه همراه باشید.

5/5 - (6 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها