قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

خدمات قالیشویی شهر جدید هشتگرد

قالیشویی در شهر جدید هشتگرد یکی دیگر از شرکت های معتبر و باسابقه ای است که خدماتی همچون شستشوی فرش ها، شستشوی مبل در محل، رفوگری و ترمیم سوختگی فرش ها را انجام میدهد. قالیشویی در شهر جدید هشتگرد دارای تجهیزات، مواد شوینده طبیعی و کارگران متخصص دارای دانش فنی میباشد که با استفاده از آن‌ها، می‌تواند فرش‌های کثیف را به صورت حرفه‌ای شستشو داده و یک فرش تمیز را به شما تحویل بدهد.

ویژگی های قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

شستشوی اصولی و بهداشتی

فرش‌های کثیف می‌توانند بستری برای گسترش باکتری‌ها و ویروس‌ها باشند که ممکن است برای سلامتی افراد خانواده شما مضر باشد. شرکت های قالیشویی با استفاده از تجهیزات و مواد شوینده مناسب، می‌توانند فرش‌ها را به صورت کامل تمیز کنند و بدون هیچ گونه کثیفی و لکه به شما تحویل دهند. کارخانه قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی در کردان شستشوی فرش ماشینی و همچنین فرش دستبافت و ابریشم را کیفیت تضمینی ارائه می دهد برای دریافت خدمات شستشوی فرش با ما تماس بگیرید.

حفظ ظاهر و بیشتر شدن عمر فرش

شستشوی صحیح فرش‌ها می‌تواند ظاهر آن‌ها را بهبود بخشد و عمر آن‌ها را افزایش دهد. شرکت های قالیشویی با داشتن دانش فنی، مواد شوینده و تجهیزات مناسب، می‌توانند فرش‌ها را به صورت حرفه‌ای شستشو داده و باعث زیباتر شدن ظاهر و بیشتر شدن عمر آن‌ها شوند.

کاهش خطر از بین رفتن تار پود فرش

استفاده از مواد شوینده غیر استاندارد و استفاده از تجهیزات نامناسب برای شستشوی فرش می‌تواند به طور قابل توجهی خطر از بین رفتن رنگ و بافت فرش را افزایش دهد. با این حال، قالیشویی در شهر جدید هشتگرد دارای کارگران با دانش فنی و تجهیزات حرفه‌ای میباشد و از مواد شوینده ایمن و مناسب برای شستشو استفاده می‌کنند که خطر خرابی فرش را به حداقل می‌رساند.

صرفه‌جویی در زمان

یکی دیگر از دلایل شستشوی فرش ها در قالیشویی صرفه جویی در زمان میباشد. چون اگر خود شما اقدام به شستشوی فرش کنید چند روز باید وقت بگذارید و همچنین خستگی ناشی از شستن فرش ها را هم دارید. جهت دریافت خدمات قالیشویی خوب در کوهسار با کارخانه قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی در کوهسار در تماس باشید. کارخانه قالیشویی سهیلیه ارائه دهنده انواع خدمات قالیشویی در کوهسار می باشد.

خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد
خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

نحوه شستن فرش ابریشم در قالیشویی شهر جدید هشتگرد

شستن فرش ابریشم شاید یکی از بزرگترین دغدغه هایی باشد که صاحبان این فرش ها دارند و البته با گرانی فرش ابریشم این موضوع کاملا منطقی است. هنگام شستن این فرش ها باید نکاتی را رعایت کنید که می تواند سلامت فرش شما را حفظ کند. در ابتدای کار لازم است یک توصیه مهم به شما بکنم و آن این است که در ادامه این مقاله تمامی نکات لازم برای شستشوی فرش ابریشم را به شما آموزش می دهیم اما توصیه می کنیم این کار را به مراکز حرفه ای شستشوی فرش همچون قالیشویی در شهر جدید هشتگرد بسپارید.

زیرا این مراکز تضمین می کنند که سلامت فرش شما حفظ می شود و به دلیل ارزش بالای فرش ابریشم، بهتر است ریسک نکنید. اما اگر تصمیم دارید خودتان فرش را بشویید و تمیز کنید تا آخر با ما باشید زیرا نکات بسیار مهمی را برای جلوگیری از آسیب احتمالی فرش به شما می گوییم. برای دریافت خدمات بهترین قالیشویی در چهارباغ با کارخانه قالیشویی سهیلیه در تماس باشید. کارخانه قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی در چهارباغ برای خدمات شستشوی انواع فرش می باشد.

شستشوی فرش ابریشم در قالیشویی شهر جدید هشتگرد

در اینجا شستشوی فرش ابریشم را در 5 مرحله جداگانه بررسی می کنیم که باید قدم به قدم آن ها را دنبال کنید تا بهترین نتیجه را از شستشو بگیرید و فرش ابریشم خود را بدون هیچ آسیبی تمیز کنید.

  • گردگیری فرش ابریشم
  • از بین بردن لکه های روی فرش ابریشم
  • شستشوی فرش ابریشم
  • خشک کردن و نگهداری فرش ابریشم

گردگیری فرش ابریشم

در قدیم مسئله و مشکلی که بسیاری از فرش های دستباف با آن مواجه بودند، گرد و غبار ناشی از پخش شدن فرش روی کف سیمانی و موزاییک بود که با استفاده از جاروهای دستی این موضوع تشدید می شد. اما امروزه به دلیل استفاده از جاروبرقی برای نظافت و پهن کردن فرش روی پارکت، سرامیک، کفپوش و … به صورت خاص این مشکل کاهش یافته است. در هر صورت توصیه می کنیم قبل از شستن فرش ابریشمی خود؛ بررسی کنید که فرش شما عاری از هرگونه گرد و غبار باشد زیرا گرد و غبار در هنگام شستشو به گل تبدیل می شود و در هسته فرش باقی می ماند و به مرور زمان باعث پوسیدگی فرش می شود.

برای این کار ابتدا باید فرش را تکان دهید و به آرامی با یک چوب به پشت فرش ابریشمی خود ضربه بزنید تا گرد و غبار آن پاک شود. به یاد داشته باشید که ضربات شما نباید آنقدر قوی باشد که به بافت فرش شما آسیب برساند. به خصوص اگر فرش دستباف شما قدیمی باشد. در صورت نیاز به خدمات قالیشویی خوب در لشگرآباد با کارخانه قالیشویی سهیلیه تماس بگیرید. کارخانه قالیشویی سهیلیه خدمات شستشوی فرش را در لشگرآباد با قیمت مناسب ارائه می دهد.

هزینه قالیشویی در شهر جدید هشتگرد
هزینه قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

در پایان گرد و غبار روی سطح فرش را با جارو دستی یا چوبی جارو کنید و مراقب باشید که فرش محکم به زمین برخورد نکند. باقی ماندن آهک، گچ و خاک در فرش ابریشمی شما به دلیل خاصیت قلیایی آنها می تواند باعث از بین رفتن بافت پروتئینی فرش ابریشم شما شود.

از بین بردن لکه های روی فرش ابریشم

برخی از ما به دلیل یکی دو نقطه کثیف روی فرش تصمیم به شستشوی فرش ابریشمی خود می گیریم که اشتباه است و نباید فراموش کنیم که شستشوی زیاد فرش به خودی خود باعث پوسیدگی و از بین رفتن بافت می شود. می شود به عنوان استاندارد، اگر فرش شما به طور مداوم در یک مکان گسترده استفاده می شود، باید هر 4 سال یکبار شسته شود و بیشتر از آن اشتباه است. لکه بری فرش دستباف را قبلا برای شما به طور کامل بررسی کرده بودیم (در صورت لکه دار شدن فرش روی لینک کلیک کنید) اما به طور کلی لازم به ذکر است که پاکسازی انواع لکه های ایجاد شده روی فرش راه حل جداگانه ای دارد. و روش. اما چیزی که تقریباً برای از بین بردن همه لکه ها یکسان است. به سرعت منبع لکه را بردارید.

در واقع سرعت عمل در پاکسازی لکه ایجاد شده اولین قدمی است که برای از بین بردن تمامی لکه ها باید انجام دهید. برای این منظور، اگر لکه ناشی از مایعات بزرگ مانند چای یا قهوه باشد، لازم است از قاشق برای جمع آوری حجم اولیه مایع استفاده کنید و سپس کمی آب بریزید تا غلظت لکه کاهش یابد تا بتوانید از آن استفاده کنید. یک لباس. پنبه یا حوله خشک، قسمت عمده لکه را بردارید. در صورتی که خودتان نتوانستید لکه ها را از بین ببرید میتوانید از خدمات لکه بری قالیشویی در شهر جدید هشتگرد استفاده کنید. کارخانه قالیشویی سهیلیه قالیشویی خوب در فشند خدمات لکه زدایی انواع فرش را به بهترین نحو انجام می دهد جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد

قالیشویی در شهر جدید هشتگرد با انجام تمام خدمات مربوط به فرش ماشینی و دستبافت و شستشوی مبلمان به صورت کاملا تخصصی با بهترین قیمت با مجوز رسمی از اتحادیه قالیشویان به همراه سال ها تجربه در خدمت همشهریان عزیز است. برای اطلاع از قیمت خدمات قالیشویی در شهر جدید هشتگرد با کارخانه قالیشویی سهیلیه در تماس باشید.

ویژگی های قالیشویی شهر جدید هشتگرد چیست؟

کارخانه قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی شهر جدید هشتگرد دارای ویژگی های شستشوی اصولی و بهداشتی، حفظ ظاهر و بیشتر شدن عمر فرش، کاهش خطر از بین رفتن تار پود فرش، صرفه‌جویی در زمان می باشد.

قالیشویی در شهر جدید هشتگرد چه خدماتی را ارائه می دهد؟

شستشوی فرش ماشینی و همچنین فرش دستبافت و ابریشم، شستشوی مبلمان در محل، شستشوی انواع موکت، رفوگری، لکه گیری و ریشه بافی فرش به صورت تخصصی از خدمات قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی در شهر جدید هشتگرد می باشد.

4.9/5 - (7 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها