قالیشویی هشتگرد

خدمات قالیشویی در هشتگرد

فرش یکی از مهم ترین نیازها و تزئینات در هر منازل است. یک خانه بدون فرش تقریباً ظاهر نامناسبی خواهد داشت. فرش با کیفیتی که در رنگ و طرحی سازگار با مبلمان اتاق انتخاب شده باشد، قطعا ظاهری مکمل، شیک و جادار به اتاق می بخشد امروزه اکثر مردم فرش های منزل خود را برای تمیز کردن به شرکت های قالیشویی معتبر و باسابقه میسپارند. شرکت های قالیشویی همچون قالیشویی هشتگرد تخصصی هستند و به دلیل داشتن تجهیزات بروز، کارگران حرفه ای و مواد شوینده استاندارد، می‌توانند فرش های کثیف را به صورت کامل و بهترین شکل ممکن شستشو دهند.

علاوه بر این، شستشوی فرش در خانه ممکن است با مشکلاتی همچون شستشوی نامناسب، خشک شدن نامناسب، ریزش رنگ و… مواجه شود که این مشکلات ممکن است باعث آسیب دیدگی فرش شوند. همچنین، شرکت های قالیشویی با داشتن تجهیزات حرفه‌ای، قادر به حذف آلودگی ها و باکتری ها از عمق فرش ها هستند که به طور معمول در خانه با شستشوی سطحی انجام نمی شود.

به علاوه، برخی از فرش ها به دلیل مواد سازنده خود مانند ابریشم، پشم و… نیاز به شستشوی حرفه‌ای دارند و همچون قالیشویی هشتگرد با داشتن تجربه و تخصص لازم، می‌توانند این نیازها را برآورده کنند. در کل، برای حفظ کیفیت و عمر طولانی فرش ها، بهتر است آن‌ها را به شرکت های قالیشویی حرفه‌ای بسپارید. برای استفاده بردن از خدمات این قالیشویی میتوانید با شماره هایی که در سایت وجود دارد تماس بگیرید.

شستشوی فرش دستباف و ماشینی در قالیشویی هشتگرد

فرش ها با توجه به نوع ساخت و نخ استفاده شده انواع مختلفی دارند. با ارزش ترین فرش در میان این گونه ها، فرش دستبافت است. فرش های دستبافت فرش های بسیار خاصی هستند که هر گره نخ آن به دست انسان یکی یکی فرآوری شده است. این تلاش بزرگ در تولید فرش دستباف قطعا در زیبایی فرش جلوه می کند.فرش دستبافت قدیمی ترین تکنیک بافت فرش است. اولین نمونه از فرش دستبافت هزاران سال پیش در آسیای مرکزی پیدا شد.

همچنین شستشوی این نوع فرش ها باسایر فرش ها فرق میکند و نباید خود شما اقدام به شستشوی آن کنید، زیرا باعث آسیب رساندن به الیافت و تار پود آن میشوید. برای اینکار حتما آنرا به یک قالیشویی معتبر و با سابقه همچون قالیشویی هشتگرد بسپارید. کارخانه قالیشویی سهیلیه قالیشویی خوب در گرمدره ارائه دهنده خدمات قالیشویی، مبل شویی، موکت شویی با بهترین کیفیت می باشد در صورت نیاز به خدمات با ما در تماس باشید.

ویژگی های قالیشویی هشتگرد
ویژگی های قالیشویی هشتگرد

شستشوی فرش ماشینی در قالیشویی هشتگرد

فرش‌های ماشینی، فرش‌های بافته‌شده‌ای هستند که بر روی دستگاه‌های بافندگی الکتریکی تولید شده توسط رایانه بافته می‌شوند. با ماشین های الکتریکی می توان انواع مختلفی فرش در اندازه ها، رنگ ها و با نخ های مختلف تولید کرد.

ویژگی های فرش ماشینی

یکی از ساده ترین روش ها نگاه کردن به پشت فرش است. اگر گره ها متقارن و تکرار شونده باشد، فرش ماشینی است. فرش ماشینی با خطای صفر بافته می شود.

  • جلوی فرش را نگاه کنید. در جلو فرش و همچنین پشت آن چیدمان های متقارن وجود دارد.
  • هر چه نقوش بر روی فرش ماشینی متقارن باشد، سایر نقش ها متقارن تر خواهند بود.
  • فرش ماشینی ارزان‌تر از فرش دستبافت است زیرا نیاز به تلاش و زمان کمتری دارد.
  • فرش ماشینی نسبت به فرش دستبافت مصنوعی تر به نظر می رسد.

از آنجایی که در فرش ماشینی از رنگ مصنوعی استفاده می شود، رنگ ها در مقایسه با فرش دستبافت دارای رنگ های بی روح و مصنوعی بیشتری هستند. بنابراین فرش های ماشینی دارای رنگ های کم رنگ تری هستند. رفوگری فرش دستبافت از خدمات کارخانه قالیشویی سهیلیه می باشد. در صورت نیاز به خدمات رفوگری فرش با ما تماس بگیرید.

نحوه شستشوی فرش های ماشینی در قالیشویی هشتگرد

فرش ماشینی برای نظافت بسیار راحت تر هستند. امروزه انواع بسیار قوی و متفاوتی از پاک کننده ها برای شستن فرش های ماشینی وجود دارد. به غیر از این، میتوان این نوع فرش ها توسط کارخانه های قالیشویی همچون قالیشویی هشتگرد که چندین ساله رواج یافته اند، نظافت شود. گزینه دیگر این است که آن را با مواد شوینده فرش برس بزنید. به این ترتیب فرش های ماشینی به راحتی تمیز می شوند.

خدمات قالیشویی هشتگرد
خدمات قالیشویی هشتگرد

ویژگی های فرش دستبافت

فرش دستبافت نوعی فرش است که روی نخ های پرز و تار با دست گره می خورد. با فرش دستبافت، تولید با تنوع زیاد در اندازه ها، رنگ ها و نخ های مختلف امکان پذیر نیست. یکی از ساده ترین روش ها نگاه کردن به پشت فرش است. اگر گره ها نامتقارن و دارای حلقه های متناوب باشد، فرش دستبافت است.

  • جلوی فرش را نگاه کنید. در جلو فرش و همچنین پشت آن چیدمان های نامتقارن وجود دارد.
  • نقش ها هر چقدر هم که در فرش دستبافت متقارن باشند، همیشه بین نقش ها تفاوت هایی وجود دارد.
  • فرش دستبافت گرانتر از فرش ماشینی است، زیرا برای بافتن آن نیاز به تلاش و زمان بیشتری دارید.
  • فرش دستبافت طبیعی تر از فرش ماشینی به نظر می رسد.

در خرید فرش دستباف باید دقت کرد. فرش های زیادی هستند که به عنوان فرش دستباف به فروش می رسند اما دستباف نیستند. رنگ ریشه در فرش دستباف استفاده می شود. رنگ‌های زنده‌تر و طبیعی‌تری دارد زیرا رنگ ریشه تا نخ‌های فرش دست‌بافت پردازش می‌شود. بنابراین فرش های دستبافت رنگ های زنده تری دارند.

در فرش دستباف از نخ هایی به نام پرز استفاده می شود. پرز ارتفاع نخی است که توسط فرش از زمین بافته می شود. فرش های پرز کوتاه، پرز متوسط و بلند را می توان به 3 گروه تقسیم کرد. کارخانه قالیشویی سهیلیه قالیشویی خوب در شهر جدید هشتگرد با بهره گیری از امکانات روز دنیا شستشوی فرش ها را با دستگاه های مخصوص و کیفیت تضمینی انجام می دهد جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

فرش دستبافت ایرانی

فرش ایرانی، فرش دستباف با کیفیتی است که با نخ پشم و ابریشم و با رنگ های گیاهی رنگ آمیزی می شود و بیشتر با گره ایرانی و ترکی بافته می شود. وقتی صحبت از فرش می شود اولین کشورهایی که به ذهن می رسد ترکیه و ایران هستند. زیرا اولین نمونه های فرش که از معروف ترین صنایع دستی جهان است. فرش های دستی اصیل خلق شده توسط مردم این جامعه است که با تکنیک های خاص خود ساخته شده و با مهارتی باورنکردنی بافته شده و با رنگ های ریشه ای رنگ آمیزی شده است.

قیمت قالیشویی در هشتگرد
قیمت قالیشویی در هشتگرد

نحوه شستشوی فرش های دستبافت در قالیشویی هشتگرد

شستشوی این نوع فرش ها باسایر فرش ها فرق میکند و نباید خود شما اقدام به شستشوی آن کنید، زیرا باعث آسیب رساندن به الیافت و تار پود آن میشوید. برای اینکار حتما آنرا به یک قالیشویی معتبر و با سابقه همچون قالیشویی هشتگرد بسپارید.

هزینه قالیشویی هشتگرد

نرخ کلیه خدمات طبق مبلغ اعلام شده از سوی اتحادیه است و بسته به نوع فرش متغیر است. جهت کسب اطلاع از قیمت ها با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. کارخانه قالیشویی سهیلیه بهترین قالیشویی در کوهسار خدمات شستشوی انواع فرش را با بهترین کیفیت انجام می دهد برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

قالیشویی هشتگرد چه خدماتی ارائه می دهد؟

شستشوی فرش ماشینی و همچنین فرش دستبافت و ابریشم و شستشوی مبلمان در محل بدون آسیب رساندن به پارچه و شستشوی انواع موکت از جمله پالاز موکت به صورت تخصصی و رفوگری، لکه گیری و ریشه بافی فرش از خدمات قالیشویی هشتگرد می باشد.

هزینه خدمات قالیشویی در هشتگرد چقدر می باشد؟

نرخ کلیه خدمات طبق مبلغ اعلام شده از سوی اتحادیه است و بسته به نوع فرش متغیر است. برای استعلام قیمت دقیق با قالیشویی هشتگرد تماس بگیرید.

5/5 - (6 امتیاز)
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها